Filosofiškai pažvelgus galima pastebėti du didelius  kelionių tipus – išorinės kelionės ir keliones į savo vidų, savęs pažinimą. Jos ir skirtingos, ir kartu turi daug bendro. Nuostabu, kai abi jos vyksta kartu, sužadina ir papildo viena kitą. Toliau apie tai :)

1. KELIONĖS, ŽYGIAI IR POILSIS GAMTOJE IR NE TIK

Organizuojame ir padedame organizuoti individualų prasmingą poilsį ir keliones vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems, gamtoje ir miesteliuose, dviračiais, baidarėmis, pėsčiomis ir turistiniais autobusiukais, 5-20 žmonių.  Priklausomai nuo poreikio ir suderinimo tai gali apimti transportą, maršruto sudarymą, kelionės vadovą, patalpas, maitinimą, turinio programą, kelionės priemones ir pan.                                                                                                                                                                                Pagrindinis siekis, įdomumas yra natūralų kelionės, išvykos žavesį ir naudingumą praturtinti veiklomis, aspektais, kurie sustiprina pozityvųjį kelionės poveikį ir kelionė iš tiesiog gero laiko praleidimo taptų stipria, nuotykinga mokymosi patirtimi,  sustiprintų jos  dalyvių santykius,  paskatintų gilesnį savęs ir pasaulio pažinimą, sustiprintų teigiamas charakterio savybes.                                                                                                                                                                                                                        Tai papildoma mūsų veikla, deranti su prasmingo stovyklavimo idėja ir mūsų pačių polinkiu bendrauti ir keliauti, todėl kaina yra individuali, sutartinė.

Keli konkretūs variantai:

 1. 2-7 dienų turistavimas su palapinėmis prie gražiausių Lietuvos ežerų.
 2. Poilsis jaukiose, gražiausiose kaimo turizmo sodybose.
 3. 7-12 dienų turistinė kelionė su mini žygeliais, pasivaikščiojimais kalnuose kartu aplankant  tų apylinkių įdomiausias kultūrines  vietas – miesteliai, pilys, vienuolynai, muziejai, etc. Galimos šalys: Slovakija, Austrija, Kroatija, Italija. Keliaujame dideliu mikroautobusu ir kartais taip pat lėktuvais.
 4. 2-7 dienų turistiniai žygiai dviračiais, baidarėmis ir kitaip Lietuvoje.
 5. Kiti individualūs variantai.
Pažintinė kelionė po Europą 2019

Datos:   2019 m.  rugpjūčio 21 – 31 (11 dienų) . Galimas derinimas ir kitų dalyviams tinkamų datų.

Skirta: 12 – 35 m. vaikams ir jaunuoliams, mėgstantiems žygius, gamtą, iššūkius.

Maršrutai:  pagrindinis maršrutas yra Slovakija, Slovakijos kalnai ir kelios dienos šalims pakeliui, greta. Kiti galimi maršrutai b)Kroatija ir šalys pakeliui;  c)Italija, Austrija. Susirinkus norinčiai keliauti grupei galimas maršruto tobulinimas pasirenkant labiausiai norimas vietas.

Kelionės tikslai ir turinys: a)pažintis su gražiausia Europos gamta  ypač lengvi pasivaikščiojimai po kalnus, nacionalinius parkus, b)pažintis su senąja kultūra, istorija, c)bendravimas, įvairios veiklos komandoje, d)charakterio savybių ugdymas.

Buitis: Keliaujame erdviu mikroautobusu, o kai kurias dienas – pėsčiomis. Nakvojame jaukiuose viešbučiuose ir kelias naktis palapinėse. Dalyvių skaičius 9 arba 18. Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu arba telefonu.

Kelionės kaina:   diena – apie 28 eurai, visa kelionė reikia padauginti iš dienų skaičiaus. Kaina  gali minimaliai kisti priklausomai nuo suderinto konkretaus maršruto, gali būti papildomų išlaidų bilietams lankomuose objektuose.

 

2. SAVĘS PAŽINIMO KELIONĖS 

Padedame keliauti, palaikome ir konsultuojame šiais klausimais:

 • asmeninio tobulėjimo, mokymosi,
 • savo prigimties atskleidimo, motyvacijos stiprinimo, karjeros klausimais,
 • vaikų ugdymo,
 • ilgalaikių asmenybės problemų įveikimo klausimais,
 • šeimos santykių,
 • sveikos gyvensenos klausimais.

Jeigu norėtumėte pasitarti šiais klausimais,  prašome kreiptis į mus, pasistengsime padėti surasti sprendimus, kaip išspręsti kylančius iššūkius ir … imtis naujų.  Finansinis atlygis nėra konsultavimo motyvas – svarbiausia yra teigiami pokyčiai Jūsų gyvenime.

Didelė dalis žmogaus problemų, nesėkmių kyla,  nes mes per mažai bendraujame, tariamės, mokomės iš tų, kurie turi gilų supratimą ir tikros geros patirties, kurie nuoširdžiai, be savanaudiškų ar kitaip kreivų motyvų gali padėti mums suprasti, kur mes esame, ko svarbaus nepastebime, kurioje pusėje tikri sprendimai ir kur akligatviai.  Tokia šio konsultavimo, pasitarimo prasmė.

Tai ypač rekomenduotina tiems, kurie jaučiate, kad nepaisant jūsų pastangų vaikui augti yra sunku, santykiai tampa pernelyg neharmoningi, komplikuoti. Taip pat tiems, kurie siekia sparčios pažangos minėtose gyvenimo srityse.

Daugiau informacijos teiraukitės telefonu.