RUDENS VAIKŲ KELIONIŲ SAVAITGALIAI  IR STOVYKLOS.  Parašykite mums apie savo norą dalyvauti, savo amžių  el. paštu ir mes jums pasiūlysime geriausią variantą. 
 1. SPALIO    1 – 3   KURŠIŲ NERIJA IR PAUKŠČIŲ STEBĖJIMAS (9 -16 metų) Keliausime į Kuršių neriją ir Ventės ragą stebėti kasmet šiuo metu migruojančių daugybės paukščių, rudens spalvų, jūros ir paskutiniųjų saulės šypsenų. Prognozuoja gerus orus +15- +16 ir be lietaus.  Išvykimas penktadienį arba šeštadienį anksti (suderinsime su dalyvais kada) ir grįžimas sekmadienį vėlai vakare. Kaina sutartinė, apie 20e diena + 35 e transportas.  
2. SPALIO 8 – 10    SPALVOTŲ PILIAKALNIŲ SAVAITGALIS   arba KURŠIŲ NERIJA IR PAUKŠČIŲ STEBĖJIMAS (7-14 metų)   (kur vyksime nuspręsime pasitarę su užsirašiusiais dalyviais, 7-16 metų) Pradžia Vilniuje.  
3. SPALIO 15 – 17    SPALVOTŲ PILIAKALNIŲ SAVAITGALIS   (7-16 metų) Renkamės Vilniuje, keliausime gražiausiomis apylinkėmės, piliakalniais, paežeriais, jei sugalvosime galima nakvynė. Kaina sutartinė (15 -20 e viena diena).
4. LAPKRIČIO   1 – 7    PAŽINIMO DŽIAUGSMO STOVYKLA –  (8 – 16 metų, su nakvyne)  metų,  prasidės ir baigsis Vilniuje su išvykomis, pakeliavimais Trakuose, Aukštadvaryje ir pan.  Temos – mano pašaukimas, santykiai, draugystė, kelionės, gamta. Kaina – 150 – 170 e.

 

Bendra informacija 

 • Rudens stovyklos organizuojamos iš Vilniaus, dalis jų vyksta išvykstant į konkrečios stovyklos aprašyme nurodytas vietoves.
 • Vasaros stovyklos (išskyrus keliautojų/gamtos) vyksta gražioje, jaukioje sodyboje gamtos apsuptyje, Zarasų rajone (plačiau apie vietą, sodybą skaitykite vietos skiltyje).
 • Esant poreikiui suorganizuojame atvažiavimą ir grįžimą, ypač iš Vilniaus ir Kauno (apie tokį poreikį reikėtų pažymėti registracijos anketoje ).
 • Mergaitėms ir berniukams dalis programos atskira, jie gyvena atskirose patalpose.
 • Dalis stovyklų sugrupuotos po kelias iš eilės, todėl  norint galima dalyvauti ir kelias pamainas iš eilės ar susiderinti individualų grafiką nuo 7 iki 14 dienų.
 • Gamtos stovyklos vyksta turistaujant ir pakeliaujant gamtoje su palapinėmis. Jų vietos ir keliavimo būdai skiriasi,  priklauso ir nuo užsirašiusių dalyvių amžiaus.
 • Visose stovyklose einame į turistinį žygį paprastai su viena nakvyne palapinėse.
 • Norintys registruotis turėtų užpildyti anketą registracijos skiltyje.
 • Stovyklų pradžia paprastai yra nedarbo dieną, kad būtų patogu atvykti (jei sekmadienis, tai 17-19 val., jei šeštadienis, tai 10-12 val.) Apie tai informuojame konkrečios stovyklos dalyvius atskirai.
 • Kartais būna galimybių ir tėveliams stovyklauti, pailsėti 2-5 dienas gamtoje stovyklos teritorijoje, kempingo sąlygomis, su arba be maitinimo, neprižiūrint savo vaikų. Jeigu jus tai domina, reikėtų susisiekti ir pasiderinti individualiai.
Vaikų amžius
 • Visos stacionarios stovyklos yra tinkamos 6-14 metų vaikams,  jie sudaro daugumą.
 • 15-17 metų vaikams šios stovyklos yra tinkamos, jeigu jiems patinka būti vaikais, jei yra draugiški, žingeidūs. Taip pat stovyklos tinka ir vyresniems jaunuoliams, kurie turi polinkį į pedagogines ar filosofines veiklas ir nori save išbandyti šioje srityje.  Paprastai jie pagal savo pageidavimą, sugebėjimus dalį laiko leidžia kaip vadovų talkininkai, o dalį kaip vaikai.
 • 4-6 metų vaikams specialiai yra skirta grupelė liepos 6-11 d. pamainoje. Kitose pamainose 5, 6 metų vaikai gali dalyvauti, jei tai suderinama tel. su mumis.
 • Rekomenduojamos amžiaus ribos konkrečioje stovykloje  yra nurodytos stovyklų sąraše. Kartu jos nėra griežtos – gali dalyvauti ir šiek tiek jaunesni, ir vyresni vaikai nei nurodyta, ypač jei dalyvauja keli giminaičiai, draugai  ir/arba kai jaunesnis vaikas yra pakankamai savarankiškas, brandus.
 • Jei turite abejonių dėl amžiaus, ar konkrečios pamainos tikimo jūsų vaikui galima pasitarti telefonu ar el. paštu.