Svetainėje aprašytos pagrindinės veiklos vyksta kiekvienoje stovykloje, o kurioms  iš jų tenka daugiau dėmesio, labiausiai priklauso nuo susirinkusių vaikų polinkių bei nuo konkrečios stovyklos pavadinimo, kuris paryškina, kokių papildomų “prieskonių” veiklų toje stovykloje bus truputį daugiau nei kitose.

1. Birželio 19-23 d. Keliautojų Robinzonų stovykla (7-16 m. vaikams, 5 dienos)
Daugiau – turistavimo, ekskursijų, lobių ieškojimo, laužų, ėjimo į svečius

2. Birželio 27- liepos  4  Pažinimo džiaugsmo stovykla (6-14 m., galima dalyvauti 7-14 d.)   Truputį daugiau – sportinių žaidimų, futbolo, krepšinio, šaudymo iš lanko, estafečių ir pan. plausto statymas

3. Liepos 4-11  Kūrybos, žaidimų ir nuotykių stovykla (7-16 m. vaikams, 7 dienų)          Truputį daugiau – meistravimo, rankdarbių, piešimo, lipdymo, laivų, statymo ir pan.

4. Liepos 17-23 Kūrybos, žaidimų ir nuotykių stovykla (6-14 m. galima dalyvauti 7-14 d.)  Truputį daugiau – muzikavimo, dainavimo, šokių, teatro, artistavimo, aplodismentų ir pan.

5. Liepos 24-30 Pažinimo džiaugsmo stovykla (7-16 m. vaikams, 7 dienų)                      Truputį daugiau – veiklų savęs ir kitų pažinimui, talentų atradimui, draugystėms

6. Rugpjūčio 7-13   Pažinimo iaugsmo stovykla (6-15 m. vaikams, 7 dienų)  Truputį daugiau – senovės gyvenimo ir senovė civilizacijų tyrinėjimo (istorijos, pasakos, mitai, papročiai, šaudymas iš lanko, duonos kepimas ir pan.)                                                                               7. Rugpjūčio 16- 21  Keliautojų Svajotojų stovykla (prie jūros) (11-18 m. vaikams, 6 dienų).      Ženkliai daugiau – turistavimo, ekskursijų, lobių ieškojimo, susitikimų su įdomiais žmonėmis, savęs pažinimo veiklų.

 

Bendra informacija
 • Stovyklos (išskyrus keliautojų/gamtos) vyksta gražioje, jaukioje sodyboje gamtos apsuptyje, Zarasų rajone (plačiau apie vietą, sodybą skaitykite vietos skiltyje).
 • Esant poreikiui suorganizuojame atvažiavimą ir grįžimą, ypač iš Vilniaus ir Kauno (apie tokį poreikį reikėtų pažymėti registracijos anketoje ).
 • Mergaitėms ir berniukams dalis programos atskira, jie gyvena atskirose patalpose.
 • Dalis stovyklų sugrupuotos po kelias iš eilės, todėl  norint galima dalyvauti ir kelias pamainas iš eilės ar susiderinti individualų grafiką nuo 7 iki 14 dienų.
 • Gamtos stovyklos vyksta turistaujant ir pakeliaujant gamtoje su palapinėmis. Jų vietos ir keliavimo būdai skiriasi,  priklauso ir nuo užsirašiusių dalyvių amžiaus.
 • Visose stovyklose einame į turistinį žygį paprastai su viena nakvyne palapinėse.
 • Norintys registruotis turėtų užpildyti anketą registracijos skiltyje.
 • Stovyklų pradžia paprastai yra nedarbo dieną, kad būtų patogu atvykti (jei sekmadienis, tai 17-19 val., jei šeštadienis, tai 10-12 val.) Apie tai informuojame konkrečios stovyklos dalyvius atskirai.
 • Kartais būna galimybių ir tėveliams stovyklauti, pailsėti 2-5 dienas gamtoje stovyklos teritorijoje, kempingo sąlygomis, su arba be maitinimo, neprižiūrint savo vaikų. Jeigu jus tai domina, reikėtų susisiekti ir pasiderinti individualiai.
Vaikų amžius
 • Visos stacionarios stovyklos yra tinkamos 6-14 metų vaikams,  jie sudaro daugumą.
 • 15-17 metų vaikams šios stovyklos yra tinkamos, jeigu jiems patinka būti vaikais, jei yra draugiški, žingeidūs. Taip pat stovyklos tinka ir vyresniems jaunuoliams, kurie turi polinkį į pedagogines ar filosofines veiklas ir nori save išbandyti šioje srityje.  Paprastai jie pagal savo pageidavimą, sugebėjimus dalį laiko leidžia kaip vadovų talkininkai, o dalį kaip vaikai.
 • Rekomenduojamos amžiaus ribos konkrečioje stovykloje  yra nurodytos stovyklų sąraše. Kartu jos nėra griežtos – gali dalyvauti ir šiek tiek jaunesni, ir vyresni vaikai nei nurodyta, ypač jei dalyvauja keli giminaičiai, draugai  ir/arba kai jaunesnis vaikas yra pakankamai savarankiškas, brandus.
 • Paaugliams, kurie yra sudėtingesniame protestavimo, šaunumo demonstravimo, nepagarbos kitiems ar įnikimo į kompiuterį/telefoną etape, dalyvauti yra nelengva, nes stovykloje šių dalykų, tokios kompanijos nėra, tad tenka išeiti iš komforto zonos.
 • Jei turite abejonių dėl amžiaus, konkrečiu atveju galima pasitarti ir el. paštu ar telefonu.