KONSULTACIJOS IR SEMINARAI 

 1. ASMENINĖS KONSULTACIJOS-POKALBIAI (sritys prie temų, gali būti ir internetu)
 2. KĄ GERIAUSIO TĖVAI GALI SUTEIKTI VAIKAMS – LEKCIJA  05. 26 d. 17 val. (2 val.)
 3. PSICHOLOGIJOS PAGRINDAI GYVENIMUI SEMINARAS pradžia 05.26 d. 17 val. ( 5-7 nuotoliniai susitikimai  po 2 val.). Tikslas apžvelgti, atskleisti ir susieti pagrindines psichologijos koncepcijas ir temas į bendrą, praktiniam naudojimui, pritaikymui tinkamą ir patogią visumą. Su  klausimais, diskusija, namų darbais.   

Konsultacijų ir seminarų: 

 • Sritys, temos:  a)savęs pažinimas, asmeninis tobulėjimas, mokymasis;                b)savo pašaukimo, stiprybių atskleidimas, karjeros srities klausimai;                  c)sudėtingų gyvenimo iššūkių, problemų įveikimas;  d)šeimos santykiai;              e)vaikų augimas, santykiai su vaikais;    f)sveikos gyvensenos klausimai.  Šios sritys yra glaudžiai susijusios, persipynusios, todėl labai svarbu, kad konsultantas jas visas pakankamai gerai išmanytų, matytų jų visumą, ryšius.
 • Vedantieji.  Stovyklos vadovas ir esant poreikiui keli labiausiai patyrę mokytojai.
 • Pobūdis. Ir kursas, ir konsultacijos yra orientuoti į esmę,  realius, teigiamus pokyčius, pateikiama informacija yra konceptuali, koncentruota, tad reikia noro, susitelkimo, pastangų. Seminaruose daug galimybių klausti, aptarti, išsiaiškinti.
 • Konsultavimo sąlyga yra nuoširdus žmogaus noras suprasti ir spręsti savo iššūkius.
 • Atlygis. Pagrindinis tikslas yra dalintis žiniomis, padėti, todėl, kai yra nuoširdus noras mokytis, atlygis suderinamas pagal dalyvio galimybes, tai nėra kliūtis dalyvauti
 • Datos.  Konsultacijos vyksta asmeniškai suderintu laiku.  Seminaras Vaiku tema 05.25 d. 17 val.; seminaras Psichologijos tema pirmas susitikimas 05.26 d. 17 val.  Pasiderinus su dalyviais parinksime patogiausią visiems užsiėmimų laiką (tikėtina vakarais arba savaitgalio rytais.) Pakartojimai – rugpjūčio-rugsėjo mėn.
 • Registracija. El. paštu arba telefonu.
 • Plačiau teiraukitės telefonu, užsirašę seminarų dalyviai gaus  programą.

 

Konsultacijų ir seminarų prasmė:

 1. Suteikia esminių psichologinių ir kitų žinių, reikalingų sėkmingai augti, kurti santykius.
 2. Padeda pamatyti realų, objektyvų savo situacijos, galimybių vaizdą. Nes dažnai save matome neobjektyviai, netgi klaidingai, o geras, gilus pokalbis leidžia iš šalies pamatyti, kokia mūsų tikroji situacija, iššūkiai, galimybės.
 3. Padeda suformuluoti esminius klausimus, žingsnius, kurie veda į sėkmingą sprendimą. Neatradę teisingų klausimų žmonės dažniausiai tik praranda laiką ir jėgas užsitęsusiose paieškose.
 4. Padeda atrasti esminius, konkrečius žingsnius, orientyrus ir motyvacijas, kurie veda į pozityvius pokyčius.

 

Kada ir kam tai  tikslinga, vertinga

 • Žmonėms siekiantiems, nuoširdžiai norintiems sparčios pažangos savo gyvenime.
 • Žmonėms, kurie svarsto, kuriems artėja laikas priimti svarbius santykių, karjeros ir panašius sprendimus.
 • Susidūrusiems su sunkumais, iššūkiais, sunkiais klausimais, konfliktais ir pan. Kurie nepaisant pastangų  darosi vis ir vis sudėtingesni, painesni, jums ir/ar aplinkiniams kelia rimtus sunkumus.
 • Santykių su vaikais atveju tada, kai nepaisant jūsų pastangų vaikui augti yra sunku, santykiai tampa pernelyg neharmoningi, komplikuoti.
 • Kai jūsų gyvenime nėra ar trūksta gero, kokybiško bendravimo su brandžiais, išmintingais žmonėmis. Tokių atveju žmogui dažnai net sunku suprasti, kad kažkas svarbaus vyksta ne taip, pamatyti kas galėtų būti geriau, nes esame pripratę prie kasdienos ir vieni nesugebame pamatyti savęs iš šalies.

Keli bendri pastebėjimai šiomis temomis

MOKYMASIS IR SANTYKIAI yra dvi sritys, nuo kurių iš esmės priklauso žmogaus laimė, todėl jiems verta skirti daug dėmesio,  tapti šiose srityse profesionalais, nelikti mėgėjais.  

Pati galingiausia, neprilygstama priemonė auginti save, mokytis ir sėkmingai įveikti iššūkius yra geras bendravimas. Todėl stenkimės visada gyvenime rinktis patį geriausią bendravimą, žinokime, kad jis visada yra greta ir prieinamas, be makijažo ir ne už pinigus – tai yra šeima, tikri draugai, išmintingi žmonės, netikėtas svečias,  gamta, Dievas.

Jei tokio bendravimo neturime, vadinasi iki šiol jo nepakankamai ieškojome, nepakankamai vertinome.  Jeigu trumpai pamąsčius taip ir lieka neaišku, kas yra geras bendravimas, tai yra aiškus ženklas, kad šiam klausimui neskyriau dėmesio, o ko nesuprantu, nežinau, to ir neieškosiu, nerasiu.  Todėl turtinkime save gilindamiesi į bendravimo meną, rinkdamiesi tikrą, gyvą bendravimą, apribokime, atsisakykime plastikinių, virtualių ir pan. pakaitalų, bevertės informacijos srautų, pletkų ir pan.  net jeigu taip daro dauguma aplinkui.  Pastebėkime kaip dauguma žmogaus problemų ir nesėkmių šiais susvetimėjimo laikais kyla,  nes žmonės  jau beveik prarado tikrą, gyvą, gilų, nesavanaudišką bendravimą, nepastebimai pasinėrę į skubėjimą, vartojimą ir vienkartinius santykius.