Kviečiame prasmingai ir linksmai pasavanoriauti ar kitaip patalkinti Pažinimo džiaugsmams :)

1. Savanorystė  – tai galimybė savaitę ar kelias tapti  stovyklos vadovu – mokytojų komandos nariu ir prasmingai dalintis savo gera nuotaika, išmintimi, gerumu su vaikais. Kaip ir vaikams, taip ir vadovams laikas stovykloje yra gyvas, įdomus, pilnas pažinimo, bendrystės – net ir savaitę gero stovyklavimo žmogus paprastai šviesiai prisimena visą gyvenimą. Stovykla yra ypač tinkama žmonėms, kurie domisi tobulėjimu, pedagogika, jaunuoliams, kurie nori geriau suprasti save, savo pašaukimą,  žmonėms, kurie nori paprasto, šviesaus bendravimo, ištrūkti iš miesto rutinos. Savanoriaukime patys ir įtraukime kitus :).

2. Informacijos apie stovyklas paskleidimas –  prašome papasakoti, pasidalinti informacija apie Pažinimo džiaugsmo stovyklas su savo draugais, pažįstamais, visais, kuriems tai gali būti įdomu,  nes yra daug vaikų, kuriems tokių stovyklų reikia ir kuriuos žinutė apie šias stovyklas gali pasiekti tik Jūsų dėka.

3. Parama materialiais dalykais – jei turite galimybių ir noro taip pat kviečiame mus paremti ir kokiu nors materialiu prisidėjimu.  Tai gali būti jūsų užaugintos daržovės,  kažkoks inventorius ar medžiagos, kurios praverstų ugdymo veiklose (pvz. turistavimo, dailės, sporto),  automobilio nuoma ar netgi finansinė parama.   Beje,  2-3 vasaros mėn. ieškome išsinuomoti neprabangų automobilį, tad jei toks liūdi jūsų kieme, taip pat domintų.

Visada be galo svarbu yra geras noras, tad bet kuriuo atveju labai, labai Jums dėkojame!