REGISTRACIJA į 2021 m. stovyklas nuo vasario 20 d.

Norinčius  dalyvauti Pažinimo džiaugsmo stovyklose prašome:

  1. Užpildyti registracijos anketą, kuri pateikta žemiau. Anketa yra išsami tam, kad stovyklos vadovai turėtų informaciją, leidžiančią suprasti vaiko poreikius, kad Jūs būtumėte tikri, jog žinome tai, ką reikėtų žinoti, ir nereikėtų papildomai klausinėti Jums atvykus į stovyklą.

  2. Jeigu pildydami anketą dar tiksliai nežinote, renkatės kurioje iš pamainų norėtumėte dalyvauti, anketoje prie stovyklos pasirinkimo pažymėkite paskutinį pasirinkimą.

  3. Anketos pirmoje ir antroje dalyje visi langeliai privalomi (jie pažymėti žvaigždute). Užpildžius anketą ir nuspaudus „Pateikti“ pačioje puslapio apačioje (kartais reikia paslinkti tekstą ekrane) turėtų atsirasti užrašas – „Anketa sėkmingai užpildyta, dėkojame“. Tai reiškia, kad Jūs esate automatiškai užregistruoti į dalyvių sąrašus.  Jeigu tokio užrašo nėra, tada turėtų būti užrašas, kad buvo neužpildyti kažkurie žvaigždute pažymėti privalomi langeliai, todėl reikėtų vėl peržvelgti visą anketą, užpildyti praleistus privalomus laukelius ir vėl paspausti „Pateikti“.  Bet kuriuo atveju, jeigu per 10 dienų nuo registracijos negautumėte iš mūsų laiško, pasiskambinkite ir patikslinsime,  ar tikrai mus pasiekė registracijos anketa.
  4. Užpildžius anketą reikėtų sumokėti avansą (30 eurų) arba pilną stovyklos mokestį (kaip jums patogiau) šios svetainės kontaktų skiltyje nurodytais rekvizitais.
  5. Likus 15 dienų iki stovyklos pradžios atsiųsime pasiruošimo stovyklai laišką. Su juo reikėtų atidžiai susipažinti ir atitinkamai pasiruošti stovyklai.
  6. Taip pat prašome apdrausti savo vaiko sveikatą arba anketoje pažymėti, kad norėtumėte, jog apdraustume mes.  Jei turėsite,  atvykus į stovyklą gerai būtų pateikti ar parodyti ir  vaiko sveikatos pažymos kopiją (tinka ta pati, kuri pateikiama mokykloms), bet jeigu jos neturėsite nebus problema.

Laukai, pažymėti su * yra privalomi.

REGISTRACIJOS ANKETA

I. Bendroji informacija

Vaiko

(pvz. 2004.05.05)

Vaiko mamos/tėtės/globėjo, kuris organizuoja

II. Būtinoji informacija

III. Papildoma informacija

(atsakykite, jeigu norite, kad mes tai žinotume, neprivaloma)

Patvirtinu pateiktos informacijos teisingumą