REGISTRACIJA į 2024 m. stovyklas 

Norinčius  dalyvauti Pažinimo džiaugsmo stovyklose prašome:

  1. Užpildyti registracijos anketą, kuri pateikta žemiau.  Arba tie, kas dalyvavote stovyklose 2021-23 metais, galite vietoje anketos pildymo parašyti el. laišką, nurodydami vaiko vardą pavardę ir datas pamainos, kurioje norite dalyvauti.

  2. SVARBU. Anketos pirmoje ir antroje dalyje visi langeliai  privalomi (jie pažymėti žvaigždute). Užpildžius anketą ir nuspaudus „Pateikti“ pačioje puslapio apačioje (kartais reikia paslinkti tekstą ekrane) turi nelikti anketos klausimų ir atsirasti užrašas – „Anketa sėkmingai užpildyta, dėkojame“. Tai reiškia, kad Jūs esate automatiškai užregistruoti į dalyvių sąrašus.  Jeigu tokio užrašo nėra, tada reikia peržvelgti visą anketą,  rasti ir užpildyti praleistus privalomus laukelius ir vėl paspausti „Pateikti“, kol atsiras užrašas „Anketa sėkmingai … “ .  Bet kuriuo atveju, jeigu per 10 dienų nuo registracijos negautumėte iš mūsų laiško, pasiskambinkite ir patikslinsime,  ar tikrai mus pasiekė registracijos anketa.
  3. Užpildžius anketą reikėtų sumokėti avansą (50 eurų) arba pilną stovyklos mokestį (kaip jums patogiau) šios svetainės kontaktų skiltyje nurodytais rekvizitais.
  4. Likus 20 dienų iki stovyklos pradžios atsiųsime pasiruošimo stovyklai laišką. Su juo reikėtų atidžiai susipažinti ir atitinkamai pasiruošti stovyklai.
  5. Taip pat prašome apdrausti savo vaiko sveikatą arba anketoje pažymėti, kad norėtumėte, jog apdraustume mes.  Jei turėsite,  atvykus į stovyklą gerai būtų pateikti ar parodyti ir  vaiko sveikatos pažymos kopiją (tinka ta pati, kuri pateikiama mokykloms), bet jeigu jos neturėsite nebus problema.

Laukai, pažymėti su * yra privalomi.

REGISTRACIJOS ANKETA

I. Bendroji informacija

Vaiko

(pvz. 2004.05.05)

Vaiko mamos/tėtės/globėjo, kuris organizuoja

II. Būtinoji informacija

 

III. Papildoma informacija

Neprivaloma pildyti. Atsakykite, jeigu noritumėte, kad mes tai žinotume)

Patvirtinu pateiktos informacijos teisingumą