Registracija

Sugalvojus  dalyvauti prašome:

  1. Susipažinti su šioje interneto svetainėje pateikta informacija apie stovyklas.

  2. Užpildyti registracijos anketą, kuri pateikta žemiau. Anketa yra pakankamai išsami tam, kad stovyklos vadovai turėtų prieinamą svarbiausią informaciją, leidžiančią suprasti vaiko poreikius, kad Jūs būtumėte tikri, jog žinome tai, ką reikėtų žinoti ir nereikėtų ilgai klausinėti Jums atvykus į stovyklą. Atsakinėjimas į anketos klausimus taip pat bus vertingas ir Jums, nes pajusite, kaip jaučiate pulsą svarbiais  klausimais ir galėsite pateikti savo pasiūlymus, pageidavimus, jeigu tokių turėtumėte.

  3. Jeigu pildydami anketą dar tiksliai nežinote, kurioje iš pamainų norėtumėte dalyvauti, anketoje prie stovyklos pasirinkimo pažymėkite paskutinį pasirinkimą. Tokiu atveju, kai stovyklose vietos artės į pabaigą, mes jus informuosime, kad reikėtų pasirinkti konkrečią pamainą.

  4. Anketos pirmoje ir antroje dalyje visi langeliai privalomi (jie pažymėti žvaigždute). Užpildžius anketą ir nuspaudus „Pateikti“ pačioje puslapio apačioje (kartais reikia paslinkti tekstą ekrane) turėtų atsirasti užrašas – „Anketa sėkmingai užpildyta, dėkojame“. Tai reiškia, kad Jūs esate automatiškai užregistruoti į dalyvių sąrašus.  Jeigu tokio užrašo nėra, tada turėtų būti užrašas, kad buvo neužpildyti kažkurie žvaigždute pažymėti privalomi langeliai, todėl reikėtų vėl peržvelgti visą anketą, užpildyti praleistus privalomus laukelius ir vėl paspausti „Pateikti“.  Bet kuriuo atveju, jeigu per mėnesį nuo registracijos negautumėte iš mūsų laiško, pasiskambinkite ir patikslinsime,  ar tikrai mus pasiekė registracijos anketa.
  5. Užpildžius anketą reikėtų sumokėti avansą (30 eurų) arba galima mokėti ir visą sutartą stovyklos mokestį (taip paprasčiau) šios svetainės kontaktų skiltyje nurodytais rekvizitais.
  6. Likus 15 dienų iki stovyklos atsiųsime pasiruošimo stovyklai laišką. Su juo reikėtų atidžiai susipažinti ir atitinkamai pasiruošti stovyklai.
  7. Taip pat prašome apdrausti savo vaiko sveikatą arba anketoje pažymėti, kad norėtumėte, jog apdraustume mes.  Taip reikėtų pateikti vaiko sveikatos pažymos kopiją (tinka ta pati, kuri pateikiama mokykloms).

 

Laukai, pažymėti su * yra privalomi.

REGISTRACIJOS ANKETA

I. Bendroji informacija

Vaiko

(pvz. 2004.05.05)

(jei vaikas turi asmeninį)

(pvz. Šilo g. 20-15, Kaunas)

Vaiko mamos/tėtės/globėjo, kuris organizuoja

II. Būtinoji informacija

III. Papildoma informacija

(neprivaloma pildyti, tačiau tai naudinga žinoti ir mums, ir jums)

Patvirtinu pateiktos informacijos teisingumą