Turistinės, kelionių stovyklos 2019 

Pažintinė kelionė po Europą 2019

Datos:   2019 m.  rugpjūčio 21 – 31 (11 dienų) . Galimas derinimas ir kitų dalyviams tinkamų datų.

Skirta: 12 – 35 m. vaikams ir jaunuoliams, mėgstantiems žygius, gamtą, iššūkius.

Maršrutai:  pagrindinis maršrutas yra Slovakija, Slovakijos kalnai ir kelios dienos šalims pakeliui, greta. Kiti galimi maršrutai b)Kroatija ir šalys pakeliui;  c)Italija, Austrija. Susirinkus norinčiai keliauti grupei galimas maršruto tobulinimas pasirenkant labiausiai norimas vietas.

Kelionės tikslai ir turinys: a)pažintis su gražiausia Europos gamta  ypač lengvi pasivaikščiojimai po kalnus, nacionalinius parkus, b)pažintis su senąja kultūra, istorija, c)bendravimas, įvairios veiklos komandoje, d)charakterio savybių ugdymas.

Buitis: Keliaujame erdviu mikroautobusu, o kai kurias dienas – pėsčiomis. Nakvojame jaukiuose viešbučiuose ir kelias naktis palapinėse. Dalyvių skaičius 9 arba 18. Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu arba telefonu.

Kelionės kaina:   diena – apie 28 eurai, visa kelionė reikia padauginti iš dienų skaičiaus. Kaina  gali minimaliai kisti priklausomai nuo suderinto konkretaus maršruto, gali būti papildomų išlaidų bilietams lankomuose objektuose.

Svarbu nurodytos gamtos stovyklų datos, maršrutai ir būdai  gali būti patikslinti priklausomai nuo norinčiųjų dalyvauti galimybių, amžiaus, polinkių, todėl registruojantis ar pasiskambinus galima išreikšti savo pageidavimus. Pagrindiniai keliavimo būdai (pėsčiomis ir dviračiais) yra aprašyti žemiau. Jeigu domitės gamtos stovyklomis, geriausiai parašyti mums el. paštu (arba pasiskambinti), pasidalinsime su Jumis papildoma informacija.