Turistinės, kelionių stovyklos 2019 

2019 informacija bus papildyta

Pažintinė kelionė po Europą 2019

Datos:   2018 m.  rugpjūčio 21 – 31 (11 dienų) . Galimas derinimas ir kitų dalyviams tinkamų datų.

Skirta: 12 – 30 m. vaikams ir jaunuoliams, mėgstantiems žygius, gamtą, iššūkius.

Maršrutai: yra keli variantai: a)Slovakija, Slovakijos kalnai, Austrija, Čekija,  b)Vokietija, Šveicarija, Prancūzija, c)Italija. Susirinkus norinčiai keliauti grupei iš galimų variantų pasirinksime labiausiai norimą maršrutą.

Kelionės tikslai ir turinys: a)pažintis su Europos gamta ir senąja kultūra, istorija, lengvi pasivaikščiojimai po kalnus, b)bendravimas, veikla komandoje, c)charakterio savybių ugdymas, d)sveikatingumas.

Buitis: Keliausime mikroautobusu, o kai kurias dienas – pėsčiomis. Nakvosime svečiuose pas vietinius gyventojus, kartais nakvynės namuose, kartais palapinėse. Numatom  apie 9 – 15 dalyvių. Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu arba telefonu.

Stovyklos kaina:   diena – apie 30 eurų, visa kelionė reikia padauginti iš dienų skaičiaus. Kaina  gali minimaliai kisti priklausomai nuo suderinto konkretaus maršruto, gali būti papildomų išlaidų bilietams lankomuose objektuose.

Svarbu nurodytos gamtos stovyklų datos, maršrutai ir būdai  gali būti patikslinti priklausomai nuo norinčiųjų dalyvauti galimybių, amžiaus, polinkių, todėl registruojantis ar pasiskambinus galima išreikšti savo pageidavimus. Pagrindiniai keliavimo būdai (pėsčiomis ir dviračiais) yra aprašyti žemiau. Jeigu domitės gamtos stovyklomis, geriausiai parašyti mums el. paštu (arba pasiskambinti), pasidalinsime su Jumis papildoma informacija.