Ugnė

US foto 2013

Kodėl aš esu čia? Gyvenimo įvykiai iš lėto mane vedė prie „čia“. Man LABAI pasisekė būti „čia“, tarp tokių žmonių.

Mano svajonių stovykla. Tai vieta, kur įvykiams negalioja laiko dėsniai, kur ištirpsta skirtumai tarp mažo ir didelio, tarp žvilgsnio ir žodžio, kur viskas paprasta ir tikra, kur nelauki kas bus toliau, kur kiekvieną dieną gali valgyti tą pačią košę, žaisti tą patį žaidimą, o laimė tik auga dabarties saldume ir lengvume.

Apie vaikus. Gyvas ir gležnas tikrumas, paprastumas, atvirumas bei visybiškumas. Asmenybės, kurių vidinių spalvų negožia išorinės galios ir gynybinės sienos .

Apie patirtis. VU baigiau psichologijos studijas (formaliai tapau organizacinės psichologijos magistre :). Kurį laiką džiaugiausi šauniu kolektyvu ir komanda Švietimo ir mokslo ministerijoje. Sulaukusi sūnelio vėl grįžau prie psichologijos. Susibičiuliavau su Muzikos ir teatro akademija, kur su esamais/būsimais pedagogais dalinuosi pedagoginės psichologijos paslaptimis; kur buvau paskatinta baigti karjeros konsultanto kursus.

Prisipažinsiu, kad maža sakydavau, jog užaugusi tikrai nebūsiu mokytoja :) . Iki šiol many labai gajus egoistinis noras pačiai mėgautis žiniomis. Nuo vaikystės norėjau ne būti psichologe, o mokytis psichologijos. Tačiau viskas apsivertė gimus sūnui – stebuklingam veidrodėliui, rodančiam, kur iš tiesų yra grožis ir pažinimo džiaugsmas. Būdama su sūnumi ir kitais vaikais supratau, jog realybė nėra primityvi psichologijos studijų, įvairiausių nuostabiausių seminarų projekcija. Visos žinios pereina per tavo sąmoningumo linzę. Dabar godumas žinioms krypsta link noro būti šalia asmenybių – paprastų, bet iškilaus sąmoningumo. Šalia tokių žmonių šlifuoji minėtą linzę, o ne didini žinių srautą. Tikiuosi, kada nors tapsiu paprasta bei neiškraipanti realybės, ir galėsiu vaikams perteikti tikrąjį pažinimo džiaugsmą.

Neringa: Ugnė yra žmogus, vertybes perduodantis pirmiausia savo pavyzdžiu, tik po to išmintingais ir taikliais pastebėjimais. Labiausiai iš Ugnės norėčiau išmokti bendravimo meno: mokėjimo išklausyti, nepertraukti, įsiklausyti ir išgirsti. Ugnė yra ir draugo etalonas – ji visuomet komandoje ieško to, kas mus vienija, o ne skiria. Ir maža to, ji turi mistinių konditerinių galių!!! :)

Ugnė Stadnikė